BİZ

Tarihçe, kalite politikamız, değerlerimiz, ilkelerimiz

ALTAŞ TARİHÇE

İnşaat alanında Altaş ismi 1980’li yıllarda Şahincili mahallesi sınırları içinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Ticaret hayatı içinde büyüme sürecini akılcı çözümler üreterek ortaya koyan Altaş ailesi inşaat sektöründe teknolojinin gelişmesi ile malzeme çeşitliğinin artması ile 24 Aralık 1997 yılında ALTAŞ İNŞAAT NAKLİYET SU ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ olarak  faaliyetlerini sürdürme karar almıştır.  Bugün Çakal Çıkmaz mevkii olarak bilinen (Şirinevler Mahallesinde)  yerde 1500 m²’lik alanda sektörde hizmetlerini sunan aile şirketi  Ordu şehrinde her geçen gün alanında hızla büyümektedir.1999 yılında bugünkü merkez inşaat alanının da yetersiz kalması sebebi ile  Altaş İnşaat Şirketi Ulubey yolu üzerinde 6700 m²’lik yerde Depo hizmet alanını oluşturarak gelişim sürecini  adım adım büyütmeye başlamıştır.

Ordu ve çevresinde artan hazır beton ihtiyacını karşılamaya yönelik kurulan   Altaş Hazır Beton, 2006 yılında Ordu Turnasuyu mevkiinde faaliyete geçmiştir. 18 bin metrekare alana kurulu tesisimizde  kaliteden ödün vermeden modern yönetim ve üretim teknikleri ile faaliyet göstermektedir.

2016 yılında Altaş Seramik adı altında Seramiksan, E.C.A. Serel, Vanucci Mutfak, Smeg gibi güvenilir markaların bayiliğini bünyesine katan Altaş bu sektörde de kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ,DEĞERLERİMİZ, İLKELERİMİZ

Kalite Politikamız

  • Kalite yönetim sistemimizin Dünya standartlarının gereklerini yerine getirecek şekilde sürekli iyileştirilmesi

  • Toplam kalite esasını temel alarak, takım ruhu içerisinde grup şirketlerinin hedeflerine ulaşması

  • Faaliyetlerimizin değerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek yaklaşımların belirlenmesi

  • Yüksek kaliteli hizmet ve ürünlerin optimum düzeyde maliyetlerle sunulması

  • Sürekli eğitimin ve çalışanların sektörel fuar, seminer, toplantılara katılımının desteklenmesi

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık

Müşteri ihtiyaçlarını değerlendirerek, sorunlar karşısında müşteri odaklı çözümler üretir. Toplam kalite anlayışı içerisinde kaliteyi daima ön planda tutmanın, müşteriye her seferinde istediğinin daha iyisini vermenin gerekliliğine inanır.

Yenilikçi Yaklaşım

Teknik ve ticari alanlarındaki uzmanlığı, müşterilerin beklentilerine hızlı ve eksiksiz cevap vermektir. Yenilikçi ve üretken yaklaşımı, hayal gücü, cesur girişimleri ve müşteri memnuniyeti desteği ile çizdiği sınırları sürekli olarak aşmaktır.

İlerici

İşimizde ve yaşantımızda hedefleri olan, her gün hedeflerini yükselten insanlarız ve böyle bir yaşam tarzını sürdüreceğiz.

İlkelerimiz

  • Ürün kalitesinden taviz vermemek
  • Müşterilerine satış esnasında ve sonrasında maksimum memnuniyet sağlamak
  • Çalışanlarının yaptıkları işten tatmin olmalarını sağlamak
×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın  

× Size nasıl yardım edebilirim?